Kan man strengt tatt si at Pia Tjelta er en designer – med sin første kolleksjon rett rundt hjørnet? Og kan vi si at vi digger henne, før de plaggene engang er ute i butikk?
Jeg tror jeg tør å rope et stort, rungende, JA! For dette var ikke dårlige greier for ei som er ny i gamet. Vel, hvis du liker kjoler, litt retro møter 2014, Mad Men møter high street fashion.
De skal ettersigende være i gode kvaliteter, laget i India, og en av kjolene skal visstnok ta 6 dager å lage (damn!)…da må man regne med å betale deretter, og kjolene som er designet i samarbeid med merket By Timo ligger fra rundt 2800 til 9000,- når de kommer i butikkene i løpet av april.
Jeg tenkte jeg skulle vinne i lotto og kjøpe alle…og en ny garderobe for å få plass til de så klart 🙂
Her kan du se Pia i sin egen kolleksjon (bak scenen):
Og HER kan man forhåndsbestille kolleksjonen.
Ja – hva syns dere? Flere som merker at hjertet slår litt ekstra fort av disse kjolene?